Калькулятор штахетника

введіть необхідні дані для розрахунку вартості

Детальніше

Калькулятор штахетника

Калькулятор штахетника металевого для огорожі

Як розрахувати вартість штахетника самостійно?

Це одне з найпопулярніших питань в інтернеті, серед тих, хто цікавиться даним питанням. Калькулятор штахетника на даній сторінці, на жаль, не видає повні дані. Оскільки є ще такі чинники як: колір, вид покриття, текстура, спосіб заповнення огорожі, гарантія і, звичайно ж, ціна! Від кожної з цих складових може залежати остаточна вартість. Тому, найкращим варіантом буде надіслати запит нам на прорахунок і підбір найбільш вигідної пропозиції. Консультація і прорахунок вартості є БЕЗКОШТОВНИМИ.

Як самому розрахувати необхідну кількість штахет та загальну вартість? – Спершу потрібно визначитися з варіантом заповнення (одностороннє або двостороннє) і видом кріплення (горизонтальне або вертикальне). Наприклад, для одностороннього заповнення стандартний зазор між штакетами становить 4 см, при двосторонньому – від 6 до 10 см. Це впливає на кількість штакет. У свою чергу, від виду кріплення (розташування) залежить ширина секцій і довжина штакет. Так, в разі звичайного вертикального одностороннього заповнення, розрахунки будуть проводитися за наступними формулами. “Кількість штахет = Довжина огорожі / (Ширина Штахети + Ширина зазору між штакетами)”. І “Підсумкова вартість = Висота паркану * Кількість штахет * Ціна за м/пог”. Для інших конфігурацій формули схожі.

Від чого залежить вартість?

Одним з перших питань, які задає покупець, є питання вартості. Однак, не варто забувати, що низька ціна найчастіше говорить про використання сировини низької якості при виготовленні товару. Тому, ціна металевих штахет безпосередньо залежить від якості металу з якого вони виготовляються. Так, наприклад, використовуючи більш дешевий і менш якісний метал можна отримати більш низьку собівартість товару. Також знизити ціну можна за рахунок використання у виробництві обладнання, яке вже було у використанні і неабияк вичерпало свій ресурс. Все це звичайно ж робить ціну нижчою і привабливою. Але в той же час істотно впливає на якість і термін служби готової продукції.

Наш Завод цінує своєю репутацією, тому, якщо Ви замовляєте “0,45 Словак”, Ви його і отримуєте, а не “0,43 Китай” під виглядом “Словака”.

Як отримати хорошу ціну?

Надішліть нам запит на прорахунок вартості і вкажіть який саме вид штахет Вас цікавить, якими мають бути очікувана якість і цінова категорія. Так наші менеджери зможуть підібрати для Вас найбільш підходящий варіант або, можливо, запропонувати ще більш вигідний, про який Ви навіть і не знали.

Больше информации о расчетной стоимости на сайте нашего Завода Дах-Сервис Хмельницкий Дах-Сервіс и на других наших сайтах RainGuard

Стоимость штакетника и информация о другой продукции на сайте нашего Завода Дах-Сервис Хмельницкий Дах-Сервіс.

  КАЛЬКУЛЯТОР ШТАХЕТНИКА

   КАЛЬКУЛЯТОР ШТАХЕТНИКА 
  Калькулятор металевих штахет для огорожі

  мhВисота паркану (от 0,2 до 6 м)
  мlДовжина паркану (від 1 до 500 м)
  смzЗазор штахет (від 0 до 10 см)
  Вид штахет
  Колір

  Кольори штахет

  Результати прорахунку для огорожі з одностороннім заповненням

  Необхідна кількість штук:    

  МеталПокриттяЦінаСума
  АкційнийОпціонально грн
  Printech"Під дерево" грн
  Printech Корея"Під дерево" грн
  Україна 0,43 ммГлянець односторонній грн
  Україна 0,7 ммМат двосторонній грн
  U.S. Steel 0,6 ммМат двосторонній грн

  В наявності великий асортимент. Надішліть заявку, щоб підібрати найбільш вигідний варіант. При бажанні, залиште коментар.

  Наші контакти

  ТОВ ВКФ “Дах-Сервіс”
  вул. Курчатова 118/10а
  м. Хмельницький, 29025

  Телефон для дилерів:

  (067) 381-62-62

  Телефон для замовлень:

  (067) 009-96-00

  Напишіть нам на Email або в мессенджер

  Вайбер Дах-Сервіс WhatsApp Дах-Сервіс Telegram Дах-Сервіс

  Просто натисніть на відповідний значок