Ворота з євроштахетника

Розпашні, Розсувні та Відкатні

Детальніше

Ворота з євроштахетника

Ворота з євроштахетника

Сучасні матеріали для зведення парканів вражають різноманіттям. Модернізованої класикою можна вважати євроштахетник. Це звичні багатьом ламелі певної ширини, розташовані на рівновіддаленій відстані, але виготовлені не з дерева, а з металу. Ворота з євроштахетника мають ряд переваг.

При зведенні паркану і будь-якої огорожі, де важлива частина яка відчинається для проїзду транспортного засобу, хорошим рішенням буде вибір євроштахетника. Він має відносно легку вагу. А також є досить практичним і довговічним матеріалом.

Від звичайної огорожі вони відрізняються більш складною конструкцією, адже передбачається їх регулярний рух, а не стаціонарне кріплення. Планки з оцинкованої сталі покриті захисним полімером. Це запорука їх довговічності, надійності і корозійної стійкості.

Ворота из евроштакетника

Види воріт з євроштахетника

Експлуатаційні характеристики однорозмірних планок з металу стали вирішальними на користь вибору цього матеріалу. Вони виконують декоративну та естетичну функцію, зберігають повітропроникність двору, виключають затінення ділянок близько огорожі.

Розпашні ворота

Розпашні ворота з штакетника

Відкатні ворота

Відкатні ворота з штакетника

Ворота з штахетника можуть бути різної конструкції і розмірів:

 1. розпашні;
 2. розсувні;
 3. відкатні и пр.

При цьому, виріб можна укомплектувати автоматикою відкривання, обрати оптимальну схему укладання металевих ламелей. Штахети дають особливий ефект. Ворота будуть глухими, якщо поперечини впритул притиснуті один до одного. Та односторонніми (декоративна тільки фасадна частина) або двосторонніми (і тильна, і фронтальна частина воріт мають гарну поверхню).

Двостороннє заповнення воріт вважається перевіреним способом забезпечення візуальної витонченості та сучасності огороджувальної конструкції. Огорожа акуратна, що не громіздка, не створить зайвого навантаження на перекладини і стовпи. Згодом рухливі елементи не просідають, не деформуються, легко витримують вітрове навантаження.

Ворота з євроштахетника це гарно

Ворота з євроштахетника
Ворота відкатні фото
Ворота відкатні
Ворота разпашні
Відкатні ворота з штахетника
Ворота

Купити вигідно!

Замовити ворота з євроштахетника можна для дачі, міської ділянки або саду. Він гармонійно увіллється в ландшафтну картину, буде невибагливим в обслуговуванні (немає необхідності в регулярному фарбуванні).

При виборі огорожі для багатьох користувачів ключовим фактором є ціна (як правило, вказана за погонний метр). Замовити ворота з євроштахетника можна недорого тільки у виробника. В Україні – це компанія Дах-Сервіс. Завод-виробник виготовляє продукцію з надійної та перевіреної сировини. Доставка в Харків, Київ, Одесу, Львів. Вартість ваc приємно здивує.

  КАЛЬКУЛЯТОР ШТАХЕТНИКА

   КАЛЬКУЛЯТОР ШТАХЕТНИКА 
  Калькулятор металевих штахет для огорожі

  мhВисота паркану (от 0,2 до 6 м)
  мlДовжина паркану (від 1 до 500 м)
  смzЗазор штахет (від 0 до 10 см)
  Вид штахет
  Колір

  Кольори штахет

  Результати прорахунку для огорожі з одностороннім заповненням

  Необхідна кількість штук:    

  МеталПокриттяЦінаСума
  АкційнийОпціонально грн
  Printech"Під дерево" грн
  Printech Корея"Під дерево" грн
  Україна 0,43 ммГлянець односторонній грн
  Україна 0,7 ммМат двосторонній грн
  U.S. Steel 0,6 ммМат двосторонній грн

  В наявності великий асортимент. Надішліть заявку, щоб підібрати найбільш вигідний варіант. При бажанні, залиште коментар.

  Наші контакти

  ТОВ ВКФ “Дах-Сервіс”
  вул. Курчатова 118/10а
  м. Хмельницький, 29025

  Телефон для дилерів:

  (067) 381-62-62

  Телефон для замовлень:

  (067) 009-96-00

  Напишіть нам на Email або в мессенджер

  Вайбер Дах-Сервіс WhatsApp Дах-Сервіс Telegram Дах-Сервіс

  Просто натисніть на відповідний значок