Як розрахувати євроштакетник

Правила підбору та розрахунку

Детальніше

Як розрахувати євроштакетник

Як розрахувати євроштакетник

Скільки необхідно металевих штакет і як розрахувати євроштакетник на один метр огорожі?

Насправді це дуже індивідуальне питання. Так як тільки Ви самі вирішуєте, як саме має виглядати Ваш паркан з євроштакетника.

Проте для правильного прорахунку використовуємо просту формулу: L: (A + Z) = N, де L = довжина всього забору або його секції, A = ширина однієї штахети, Z = відстань між штахетами, відповідно N = необхідна кількість планок.

Так, наприклад, напівкруглих планок з інтервалом 2 см / 20 мм буде потрібно на один погонний метр паркану в кількості 8 штук.

Також, розрахувати необхідну кількість штахет можна скориставшись калькулятором внизу сторінки або на основному сайті Заводу.

Як розрахувати євроштакетник

Види металевого штахетника

Як правильно підібрати євроштахетник?

Чіткого визначеного правила немає в цьому випадку. Мабуть найголовніше це не порушити свій комфорт і загальну композицію огороджувальних території!

Для вибору і придбання металевого паркану необхідно визначити для себе чи новий паркан мати дві сторони або досить монтувати планки тільки з однієї? Яка відстань між євроштакетами найбільш підходить для Вашої ділянки?

Яка необхідна висота для забезпечення комфортності?

Щоб уникнути порушення гармонійного поєднання будівель і загальної композиції Вашої ділянки рекомендуємо підбирати планки паркану в колір і за структурою схожі з покрівельним матеріалом, або з іншими декоративними елементами з металу!

Пам’ятайте – чим товще метал планки і якісніше його обробка, краще захисне покриття, тим довше Ваш паркан буде радувати Вас і докучати Вашим сусідам …

У нас відмінний вибір євроштакетника: Євроштакетник глянець, матовий односторонній і двосторонній, а також великий вибір Євроштакетник під дерево Printech односторонній і двосторонній.

Купити євроштахетник вигідно!

Ми – завод-виробник, тому готові запропонувати кращі ціни і стислі терміни доставки замовлення в Київ, Львів, Одесу, Харків і більш віддалені куточки України. Вартість за погонний метр, оплата послуг монтажу – все це запитуйте у консультантів.

Ми працюємо БЕЗ посередників, тому з нами завжди легко домовитися щодо додаткової комплектації, терміни виробництва та доставки зразків на потрібний об’єкт.

  КАЛЬКУЛЯТОР ШТАХЕТНИКА

   КАЛЬКУЛЯТОР ШТАХЕТНИКА 
  Калькулятор металевих штахет для огорожі

  мhВисота паркану (от 0,2 до 6 м)
  мlДовжина паркану (від 1 до 500 м)
  смzЗазор штахет (від 0 до 10 см)
  Вид штахет
  Колір

  Кольори штахет

  Результати прорахунку для огорожі з одностороннім заповненням

  Необхідна кількість штук:    

  МеталПокриттяЦінаСума
  АкційнийОпціонально грн
  Printech"Під дерево" грн
  Printech Корея"Під дерево" грн
  Україна 0,43 ммГлянець односторонній грн
  Україна 0,7 ммМат двосторонній грн
  U.S. Steel 0,6 ммМат двосторонній грн

  В наявності великий асортимент. Надішліть заявку, щоб підібрати найбільш вигідний варіант. При бажанні, залиште коментар.

  Наші контакти

  ТОВ ВКФ “Дах-Сервіс”
  вул. Курчатова 118/10а
  м. Хмельницький, 29025

  Телефон для дилерів:

  (067) 381-62-62

  Телефон для замовлень:

  (067) 009-96-00

  Напишіть нам на Email або в мессенджер

  Вайбер Дах-Сервіс WhatsApp Дах-Сервіс Telegram Дах-Сервіс

  Просто натисніть на відповідний значок