Євроштакетник напівкруглий від виробника!
Огорожа з євроштахетника – набір металевих штахет, рівномірно закріплених по периметру конструкції впритул один до одної, або з зазорами. Це сучасний аналог дерев’яного паркану. Одним з видів такого штахетника є “Євроштакетник напівкруглий”. Назва цього виду штахетника характеризує його форму. Існують також і інші назви, як наприклад: Європланка, Кантрі, Світязь тощо. Однак, по-суті, це одна й та ж сама форма металевої ламелі зі заокругленою формою.
Характеристики євроштахетника
До переваг переваг металевех штахет можна також віднести досить простий та легкий монтаж, різні варіанти установки, і, безсумнівно, привабливий зовнішній вигляд.
Кольорова гама
Євроштахети виготовляються в найбільш популярних кольорах палітри RAL або з принтом і текстурою дерева Printech. Гаму кольорів та покриттів подано нижче, проте необхідно враховувати, що фото не завжди точно передає реальні відтінки.
Фотогалерея
Завдяки простоті монтажу і порівняно невисокій вартості евроштахетник в останні роки набув значної популярності. І все тому, що він легко поєднується з будь-яким дизайном і гармонійно його доповнює.
Варіанти монтажу
Для монтажу євроштахет не потрібні спеціальні знання і навички, знадобляться тільки: саморізи, лінійка, шуруповерт і “прямі” руки.
Істотною перевагою металевих штахет є різноманітність варіацій їх кріплення. Вони можуть бути встановлені по одній стороні направляючих або з обох сторін, а також горизонтально чи вертикально.
Односторонній монтаж проводиться з зовнішнього боку огорожі на відстані 4 см між штахетами, в середньому на один погонний метр паркану знадобиться 6-8 штук.
Двостороннє (шахове) заповнення передбачає монтаж по обидва боки металевого профілю в шаховому порядку, зазор між штахетами 6-10 см, це від 8 до 12 штук на один метр.
Великим плюсом такого розташування буде незвичайний зовнішній вигляд і низька проглядовість ділянки. А в разі горизонтальної установки Ваше подвір’я буде і зовсім приховане від сторонніх очей.